Interiérové doplňky

Interiérové doplňky

Od moderních a minimalistických kousků až po vintage a rustikální prvky – naše výroba nabízí širokou škálu stylů, které vám umožní vyjádřit svou osobnost.

Od moderních a minimalistických kousků až po vintage a rustikální prvky – naše výroba nabízí širokou škálu stylů, které vám umožní vyjádřit svou osobnost.

Spolupráce s designéry a architekty

Ve spolupráci s týmem talentovaných designérů a řemeslníků jsme schopni přetvářet naše nápady v reálné produkty, které zaujmou a obohatí Vás i váš životní prostor.

Každý výrobek, který opouští naši dílnu, je výsledkem společného úsilí a pečlivé práce.

Kvalitní a poctivé zpracování

Jsme vybaveni pokročilou technologií a náš tým má za sebou mnoho let zkušeností. Díky tomu vám můžeme poskytnout vynikající a elegantní produkty.

Spoléháme se na široké spektrum dovedností a know-how a tato precizní práce nám získala pověst spolehlivého partnera.

Rozumná cena

Věříme, že kvalitní výrobky nemusí být nedostupné. Nabízíme rozumnou cenu, která odpovídá vysoké kvalitě našich produktů.

Navíc je možno po domluvě jednotlivé kusy upravit na přání zákazníka. Chceme, aby si každý mohl dovolit využít našich výrobků.

Originální český design a výroba

Zamilujte si náš nezaměnitelný design, který je plný individuality a kreativity.

Sázíme na minimalismus a preciznost, abychom vám přinesli elegantní prostředí a snadno čitelný obsah.

Náš příběh

Jsme specialisté na výrobu z oceli a dlouhodobě si zakládáme na preciznosti práce. Vlastní technologie laserového pálení, ohýbání, svařování i lakování nám také dává výhodu při vytváření unikátních detailů jednotlivých výrobků které již 7 let přinášíme našim spokojeným klientům.

Snažíme se vždy překračovat očekávání a zajistit, aby naše dílo nebylo jen estetické a praktické ale aby jeho hodnota rostla v čase.

Produkty

Nevíte si rady a potřebujete poradit? Napište nám, rádi vám pomůžeme.

    Přejít nahoru